SISSA Hall of Fame

 

Jaar Clubkampioen SISSA-beker Snelschaakkampioen Walrus-Cup Oosthoek-beker Doorgeefschaak
             
2018   Koen Lambrechts Simon Elgersma     Nick Maatman & Jorden van Foreest
2017 Jorik Jonker Zyon Kollen Nick Maatman --- Floris van Assendelft Nick Maatman & Zyon Kollen
2016 Nick Maatman Zyon Kollen Erik-Jan Hummel --- Stefan Schermann Zyon Kollen & Willem Sipkema
2015 Zyon Kollen Zyon Kollen Zyon Kollen --- Jan Joris Groenewold Arjan Dijkstra & Nick Maatman
2014
Paul ten Vergert
Bert van der Marel
Jorden van Foreest
---
Daniël Meijer
Paul ten Vergert & Jorden van Foreest
2013 Amir Nicolai Paul ten Vergert Floris van Assendelft --- Loek van Wely Floris van Assendelft & Geon Knol
2012 Floris van Assendelft Koen Lambrechts Erik-Jan Hummel --- Erik-Jan Hummel Erik-Jan Hummel & Elias Oude Brunnink
2011 Bert van der Marel Bert van der Marel Ernst-Jan Pastoor --- Jan Joris Groenewold Jan Joris Groenewold & Ernst-Jan Pastoor
2010 Carl Hoekstra --- Erik-Jan Hummel --- Eric Jan Walinga Erik-Jan Hummel & Johan Visser
2009 Jan Joris Groenewold Erik-Jan Hummel Jan Joris Groenewold Erik-Jan Hummel Paul van Velthoven Jan Joris Groenewold & Tim den Hartog
2008 Grisha Kodentsov Grisha Kodentsov Erik-Jan Hummel Bert van der Marel David Groen ---
2007 Jan Joris Groenewold Erik-Jan Hummel Erik-Jan Hummel Erik-Jan Hummel Erik-Jan Hummel ---
2006 Erik Meis Erik Meis Marcel Pouw Erik-Jan Hummel Erik-Jan Hummel Jan Joris Groenewold & Ernst Jan Pastoor
2005 Bruno Jelic Marcel Pouw Jan Joris Groenewold Jan Joris Groenewold Anne van der Veen Jan Joris Groenewold & Ernst Jan Pastoor
2004 Jan Joris Groenewold Jaap Bosma Jan Joris Groenewold --- Theodoor Keizer Carl Hoekstra & Jaap Bosma
2003 Jasper Kamphuis Eric Jan Walinga --- Marcel Pouw Johan Klinkhammer Taco te Gussinklo & Razja de Groot
2002 Jasper Kamphuis   Jasper Kamphuis Peter Lode Ernst Jan Kleter Jasper Kamphuis
2001 Jaap Bosma Bert van der Marel --- --- --- ---
2000 Vincent Valens Vincent Valens Jasper Kamphuis Bonno Pel Jaap Beetstra Carl Hoekstra & Razja de Groot
1999 Vincent Valens Bonno Pel Bonno Pel      
1998 Vincent Valens Vincent Valens ---      
1997 Bert van der Marel Bert van der Marel ---      
1996 Alef Boer Eric Jan Walinga ---      
1995 Vincent Valens Vincent Valens ---      
1994 Fons van Hamond Marco Kemper ---      
1993 Bert van der Marel   ---      
1992 Theo Bakker   ---      
1991 Vincent Valens   Bert van der Marel Smit & van Hamond    
1990 Philip Wisse   Y. Smit Fons van Hamond    
1989 Bert van der Marel   Theo Bakker Bakker & Wisse    
1988 Emiel Wüstefeld   Bert van der Marel Fons van Hamond    
1987 Philip Wisse   N. v/d Sijde Ad de Bruyne    
1986 Bert van der Marel   Philip Wisse H. Wilting    
1985 Bert van der Marel   N. v/d Sijde Philip Wisse    
1984 Sj. Hoekstra   Philip Wisse Philip Wisse    
1983 Ad de Bruyne   Philip Wisse Marel, Wisse & Homminga    
1982 M. Kremer   M. Kremer Bert van der Marel    
1981 N. v/d Sijde   M. v/d Stee Bert van der Marel    
1980 L. Griffioen   Bert van der Marel Sj. Hoekstra    
1979 Th. Gerding   L. Griffioen H. Wilting    
1978 ---   Th. Gerding      
1977 G. Greeuw   L. Griffioen      
1976 R. Bouma   G. Greeuw      
1975 R. Bouma   J. de Vries      
1974 G. Battjes   G. Battjes      
1973 G. Battjes   G. Battjes      
1972 D. Algera   D. Algera      
1971 S.B. Algera   G.Wubs      
1970 S.B. Algera   S.B. Algera      
1969 S.B. Algera   S.B. Algera      
1968 S.B. Algera   S.B. Algera      
1967 G.Wubs   ---      
1966 G.Wubs   S.B. Algera      
1965 G.Wubs   K. Idzerda      
1964 Hazenberg   Gerritsma      
1963 D.H. Algera   .B. Algera      
1962 Krayenbrink